Південна регіональна служба ДВСКН
 

Вхід до системи
  Iм'я:
  Пароль:

Новини:


15.05.2019

   14 травня 2019 року в Головному офісі Групи компаній «Фактор» Південною регіональною службою державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті (далі – Південна регіональна служба держветсанконтролю) спільно з представниками компанії ILOK проведено зустріч, яка була організована EBA Kharkiv - Kharkiv Office of the European Business Association для зацікавлених суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

   Від Південної регіональної служби держветсанконтролю участь у заході приймали начальник служби Андрій Бабарук, перший заступник начальника Ігор Лоцкін (в якості спікера) та завідувач відділу забезпечення держветсанконтролю Вікторія Чернікова.

   Під час зустрічі було презентовано нові аспекти у проведенні державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин (далі – харчовий контроль) в межах затвердженої Держпродспоживслужбою періодичності перевірок вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України, порядок та критерії перевірок.

   Обговорено Порядок визначення та застосування періодичності документальних перевірок, перевірок відповідності, фізичних перевірок, лабораторних досліджень (випробувань) вантажів, які ввозяться (пересилаються) на митну територію України, затверджений наказом Мінагрополітики №501 від 19 жовтня 2019 року та відповідні дії державних ветеринарних інспекторів прикордонних інспекційних пунктів в умовах його реалізації.

   Ключовими питання зустрічі стали питання проведення харчового контролю в умовах дії митних режимів, відмінних від звичайного імпорту, таких як реімпорт, тимчасове ввезення та переробка на митній території України. Митним кодексом України встановлено порядок, вимоги та умови поміщення товарів в згадані митні режими без конкретизації видової належності товарів. Саме в цій частині Південною регіональною службою держветсанконтролю надано роз’яснення про умови та порядок дій з урахуванням норм встановлених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Південна регіональна служба
державного ветеринарно-санітарного контролю

 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа