Південна регіональна служба ДВСКН
 

Вхід до системи
  Iм'я:
  Пароль:

Новини:


03.06.2019

На базі кафедри «Ветеринарно-санітарної експертизи та судової ветеринарної медицини» у Харківській державній зооветеринарній академії відбувся семінар-нарада, який організувала Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

Організатором та головним промовцем був перший заступник начальника служби Лоцкін Ігор Миколайович. Участь приймали завідувач кафедри Яценко Іван Володимирович та доцент кафедри Бусол Леся Володимирівна, а також завідувач відділу відбору та реєстрації зразків продукції регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області Соломашенко Анна Миколаївна, начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Сисенко Ольга Миколаївна.

Були обговорені актуальні питання пов’язані з проведенням державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин під час їх ввезення (пересилання) на мину територію України, в частині відбору зразків для лабораторних досліджень (випробувань).

Завідувач кафедри Яценко Іван Володимирович розповів про практичні аспекти проведення відбору зразків харчових продуктів, порядок формування супровідних докуметів та їх перевезення (пересилання) до уповноважених лабораторій.

Також було обговорено моменти реалізації принципу «єдиного вікна» із застосуванням відповідної електронної системи. Правильність прийняття рішень фаховим складом в залежності від різних умов під час здійснення ветеринарно-санітарного контролю та державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин (харчовий контроль).

Південна регіональна служба
державного ветеринарно-санітарного контролю

 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа