Південна регіональна служба ДВСКН
 

Вхід до системи
  Iм'я:
  Пароль:

Новини:


31.07.2019

      До відома власників домашніх тварин (котів/собак), які здійснюють міждержавні перевезення!

      Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті інформує, що відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 29. 06.2019 року № 720, завершився перехідний період одночасного перебування в обігу паспортів – встановленого і не встановленого зразків. З 01.08 2019р. відомості паспортів не встановленого зразка не будуть братись до уваги.

      Звертаємо увагу, що наразі право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини.

      Підстави для відмови у видачі ветеринарно-санітарного паспорту визначені частиною 7 статті 32 Закону України «Про ветеринарну медицину» та передбачають:

      1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті);

      2) неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;

      3) відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку.

      Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину дійсний до моменту її смерті.

      Зразок ветеринарно-санітарного паспорту встановленого зразка.

Південна регіональна служба
державного ветеринарно-санітарного контролю

 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа