Південна регіональна служба ДВСКН
 

Вхід до системи
  Iм'я:
  Пароль:

Новини:


19.07.2019

      До Південної регіональної служби державного ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті надійшло звернення директора КО «Харківський зоопарк» щодо попереднього документального аналізу можливості ввезення на територію України вантажу: живих тварин суматранських орангутангів у кількості 2-х особин. Після аналізу наданих матеріалів, Південна регіональна служба держветсанконтролю дійшла висновку, що ввезення ссавців можливе, при умові виконання ветеринарно - санітарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно - санітарного контролю та нагляду, затверджених наказом Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України від 14.06.2004 №71.

      До Першої столиці тварини приїхали із зоопарку Ла Буасьер-дю-Доре, що знаходиться на півночі Франції, відстань у більш ніж 3 000 кілометрів примати подолали доволі легко. Ветеринарні інспектори Основ’янського прикордонного інспекційного пункту ветеринарної медицини провели клінічних огляд тварин, перевірили наявність електронного чіпу (маркування) та видали ветеринарне свідоцтво форми №1.

      Це перші офіційно завезені в Україну суматранські орангутанги, уточнюють в зоопарку. Тому, ми з радістю хочемо привітати першовідкривачів нової локації Харківського зоопарку "Планета мавп"!

Південна регіональна служба
державного ветеринарно-санітарного контролю

 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа