Південна регіональна служба ДВСКН
 

Вхід до системи
  Iм'я:
  Пароль:

Новини:


18.03.2020

       Південна регіональна служба держветсанконтролю з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену короновірусом COVID-19, вживає в межах своєї компетенції усіх необхідних заходів.

      Проведення цільових інструктажів? з працівниками Служби, щодо запобігання поширенню COVID-19, дотримання правил особистої гігієни та протиепідемічних заходів. ?Забезпечення контролю за працівниками щодо їх самопочуття.

      Введено обмеження на проведення нарад, зустрічей, консультацій, за необхідності їх організація відбуватиметься дистанційним шляхом, із використанням інформаційно-телекомунікаційних засобів та/або засобів телефонного зв'язку. Скасовано на період дії карантину особистий прийом грома дян керівниками структурних підрозділів та керівництвом Служби.

      Забезпечено організацію та контроль посиленої санітарної обробки службових приміщень. Здійснюється розміщення інформації про заходи попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену короновірусом COVID-19 на офіційному сайті Служби та в соціальних мережах. Інформуємо, що ми усіма можливими способами, сприяємо тому, щоб оператори ринку (імпортери/експортери) не відчули негативного впливу від впроваджених заходів.

      Контакті телефони та службові електронні адреси апарату управління та структурних підрозділів (прикордонних інспекційних пунктів) можна знайти на офіційному сайті Служби - www.vetsancontrol.org.ua, у розділі "Служба"


Південна регіональна служба
державного ветеринарно-санітарного контролю

 
До початку сторінки   |  Головна сторінка   |  Написати листа